Czyszczenie boisk OrlikSerwis, czyli przygotowanie murawy do kolejnego meczu!

Koniec zimy to czas, w którym miłośnicy gier zespołowych nerwowo zacierają ręce. Już niedługo możliwe będzie bowiem wznowienie rozgrywek na boiskach.

Aby jednak gra była prawdziwą przyjemnością przed zarządcami obiektów stoi prawdziwe wyzwanie jakim jest przygotowanie obiektu do korzystania. Na szczęście, w dzisiejszych czasach nie musimy już zajmować się tym samodzielnie. Czyszczenie orlika lub innego obiektu sportowego możemy bowiem zlecić profesjonalistom.

Murawa wymaga odpowiedniej pielęgnacji

Otwarte obiekty sportowe narażone są na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Wśród nich wymienić możemy między innymi organiczne odpady (np. opadające jesienią liści czy igliwie), pył, kurz, sadzę oraz inne zabrudzenia. Czyszczenie obiektów sportowych polegające na usunięciu tych zabrudzeń jest więc koniecznością przed każdym rozpoczęciem sezonu.
Nie jest to jednak jedyny problem z jakim zmagają się właściciele obiektów sportowych. Niska temperatura oraz wszechobecna wilgoć mogą bowiem doprowadzić do uszkodzenia struktury murawy. W takim przypadku niezbędne jest przeanalizowanie jej stanu oraz zastosowanie odpowiednich rozwiązań. Poza wspomnianym wyżej czyszczeniem bardzo często potrzebne jest również klejenie sztucznej murawy, które sprawia, że jest ona solidna i całkowicie bezpieczna.

Czyszczenie boisk OrlikSerwis

Nie da się ukryć, że samodzielne czyszczenie murawy oraz naprawianie usterek bywa trudne. Szczególnie w sytuacji, w której nie posiadamy doświadczenia oraz odpowiednich narzędzi. Dlatego też warto skorzystać z usług profesjonalistów. Czyszczenie boisk OrlikSerwis to usługi, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. To firma z wieloletnim doświadczeniem, której podstawą działalności było czyszczenie orlików. Obecnie jednak firma zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem boisk państwowych, szkolnych i prywatnych. W ofercie firmy znajdziemy usługi takie jak:

  • czyszczenie i konserwacja nawierzchni ze sztucznej trawy,
  • uzupełnianie granulatu lub innego wypełnienia,
  • rekonstrukcja zniszczonej nawierzchni z trawy syntetycznej.

Więcej o usługach firmy dowiesz się ze strony internetowej https://orlikserwis.pl.

Nie tylko murawa, czyli dlaczego warto

Usługi profesjonalnych firm takich jak OrlikSerwis to nie tylko czyszczenie boisk. To również inne usługi, dzięki którym każdy obiekt sportowy może być idealnie przygotowany na wiosenne rozgrywki. Wśród wykonywanych prac wymienić możemy między innymi:

  • montaż oraz naprawę piłkochwytów,
  • naprawę ogrodzeń,
  • przygotowywanie tablic z regulaminem w dowolnym rozmiarze,
  • oględziny oraz ekspertyzy.

Słowem, niezależnie od rodzaju obiektu sportowego skorzystanie z profesjonalnego wsparcia jest najlepszym sposobem na zagwarantowanie idealnego stanu obiektu.

Podsumowując, czyszczenie obiektów sportowych nie jest zadaniem łatwym, jest jednak niezbędne by mogły pozostać one funkcjonalne i bezpieczne. Korzystając z usług profesjonalnych, doświadczonych firm możemy mieć pewność, że boisko zostanie przygotowane w pełni profesjonalnie a murawa, która się na nim znajduje posłuży nam przez długi czas.

Kategorie
Poradniki