Dźwigi Tychy Wynajem – Lider w wynajmie w Tychach

Szukasz profesjonalnego operatora ciężkiego dźwigu, który wykona dla ciebie prace budowlane, montażowe lub remontowe? F.U.S.U.B Sołtys – lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce – zaprasza do współpracy.

Dźwigi Tychy Wynajem – Lider na Śląsku

Od ponad 25 lat działamy na terenie całej Polski i Europy, oferując usługi dźwigowe. Współpracujemy z największymi partnerami budowlanymi, zapewniając profesjonalizm i bezpieczeństwo realizowanych zleceń.

Realizujemy prace na wolnym powietrzu i pod dachem. Klienci często nazywają nas specjalistami od najtrudniejszych zadań, bo podejmujemy się podnoszeń również w trudnych warunkach lub skomplikowanych od strony technicznej.

Wynajem dźwigów z własnego centrum technologicznego

Własna baza na Górnym Śląsku i centrum technologiczne pozwalają nam zadbać o bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac i zminimalizować ryzyko problemów. Mamy na swoim koncie tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski, w tym również zlecenia na podnoszenia, w których uczestniczą jednocześnie dwa dźwigi.

Tychy – wynajem ciężkich żurawi w firmie F.U.S.U.B. Sołtys to gwarancja sukcesu!

Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

  • Własne zaplecze sprzętowe. W naszej bazie w Tychach zgromadziliśmy kilkadziesiąt różnego rodzaju dźwigów. Najmocniejsze z nich mogą podnieść 500 t ładunku. Mamy również mniejsze pojazdy, idealnie sprawdzające się w halach i w miastach.
  • Własne centrum technologiczne. Dbamy o to, by każde podnoszenie zakończyło się sukcesem i było bezpieczne. Inżynierowie w centrum planują harmonogram działania, analizują obciążenia i siły oraz przeprowadzają wszystkie niezbędne obliczenia. Przystępując do prac jesteśmy przygotowani na ich wykonanie.
  • Błyskawiczny dojazd. Nasza baza mieści się w Tychach, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4. To pozwala nam szybko reagować na zgłoszenie i bez problemu dojechać we wskazane miejsce. Dlatego też podejmujemy się prac awaryjnych i interwencyjnych, bo jesteśmy w stanie błyskawicznie być tam gdzie trzeba.
  • Doświadczenie. Ponad 25 lat na rynku, tysiące zrealizowanych prac w Polsce i w Europie. Nie ma zleceń lub okoliczności, które mogłyby nas zaskoczyć.
  • Najlepsi operatorzy. Zatrudnieni w F.U.S.U.B. Sołtys inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić każde podnoszenie, również te trudne i wymagające niesamowitej precyzji pracy żurawia.

Szukasz profesjonalnych usług dźwigowych, świadczonych przez firmę z doświadczeniem? Skorzystaj z oferty F.U.S.U.B. Sołtys! Zamów dźwig w Tychach teraz!

Dźwigi Sołtys – gdzie znajduje się nasza baza?

Dźwigi Tychy Wynajem – FUSUB Sołtys dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: [email protected]
WWW: https://dzwigi.org

Kategorie
Polecane